___ALFA BİOENERJİ EĞİTİMİ Bazı KATILIMCI YORUMLARI:__+

"Alfa Bio Enerji eğitimini kısa bir süre önce almış olmama rağmen bu kısacık süre içinde bir çok deneyim yaşadım. Omuz ağrılarım geçti. Danışanlarımdan biri 8 yıldır midesinde ateş topu var diye adlandırdığı rahatsızlığının nasıl geçtiğine tanık oldum. Birebir hissettim danışanım söylediğinde hislerimin doğruluğuna bir kez daha inandım. Danışanımın eşi de daha sonra seans aldı ve artık şeker rahatsızlığı yok şekerinin yükselmediği ifade etti bu gün beni telefonla aradı eşinden görmediği ilgiyi gördüğü için çok mutlu olduğunu aynı zamanda iş teklifi aldığını sevinerek söyledi.
Teşekkür ederim Kenan Boyraz hocam,
Sevgi ve Saygılarımla,"
(Nur OCAKLITerapist).

"30 yıldan beri bioenerjistim, şifacıyım.Kenan Boyraz kardeşimin eğitiminden geçmek şifa çalışmalarındaki başarımı ve etkisini en az 10 kat artırdı.Allah razı olsun."
(Abbas VURAL-Bioenerjist)

"Bir hipnoterapist ve psikolojik danışman olarak 2 tam günlük Alfa Bio-Enerji Eğitim seminerine yaklaşık 3 ay önce katıldım.Müthişti.Bilginin ötesine, uygulama aşamasına ve seviyesinde olmaya adım attım.Asıl özgüvenim seminerden sonra yaşadığım olaganüstü deneyimler oldu.Panik atak, anekrasia newrosia, beden ağrıları, kısmi felç gibi rahatsızlıklar 4-5 seansta iyileşiyordu.Müthiş ve heyecan verici bir sürece girmiştim.Asıl en önemli sonuç, PANKREAS KANSERİNİN TAM OLARAK İYİLEŞMESİYLE oldu.Çalışmalarım devam ediyor.Kainat enerjisiyle Alfa boyutunda temas etmek ve ettirmek, mucizevi neticelerle danışanlarım kadar beni de şaşırttı"
(Bahar TUMER-Almanya (Psikolojik Danışman)

"Psikiyatrik sahada, panik atak, korku, mizac bozuklukları ve bununla beraber fibromiyalji, nevralji, kist, tümör, depresyon gibi konularda Kenan Boyraz hocamdan aldığım Alfa Bioenerji tekniğiyle 35 e yakın insan üstünde yuksek sonuçlar aldım.Hergecen gün beni de şaşırtan ve kendiliğinden giderek artan bu enerji akımını kullanmayı öğrendiğim için şükrediyorum.
(Emell Kar-Terapist).

*İsrail'deki bir dostumun göğüs kanseri başlangıcı olan yakınına sadece 2 seans yapmıştım.Üstelik uzaktan.2 hafta sonra tahlil sonuçlarından haberdar ettiler:Kanser izine rastlanmadı.Önceden şaşırıyordum bu tür şeylere ama artık içindeyim ve normal geliyor.Kenan hocama Alfa Bioenerji kanalıyla bizleri buluşturup kullanmayı öğrettiği için teşekkürler.Yüce Allah'a şükürler.
(Hande Umur-Editor&Çevirmen)

" Bir kaç günde ne öğrenilebilir ki ? " diyerek Kenan hocamın eğitimine katıldım.Harikaydı.Öğrenmenin ötesinde yapabiliyor haldeyim.Daha ilk haftada 2 bel fıtığı ve daha çarpıcı olanı KOAH gibi ölümcül bir hastalığın 6 seansta iyileşmesi ve oksijen tüpüne bağlı yaşamaktan kurtulmasıydı.
Naim Karadağ / İzmir (Öğrenci)

"Katılmış olduğum katı disiplinli Alfa Biyoenerji eğitimi sonrası daha önce öğrendiğim şeyler bir kenarda kaldı sanki.Gönüllü olarak seanslar yapıyorum.Sonuçlar şaşırtıcı.Böbrek nakli sonrası ağır enfeksiyon geçiren ve doktorlarca herşey yapılıp ölüme terkedilen bir kişiyle uzaktan yaptığım bir haftalık çalışma sonrasında ıyıleşip ayağa kalkması en sevinç verci olanlarındandı.Geçirdiğim sakatlığı kendime yaptığım Alfa Bioenerji seanslarıyla 4 günde çözdüm.Onlarca insanın bel, boyun, sırt ağrıları, fıtık, siyatik. romatizma vb....sorunları üstünde çok sayıda kesin neticeler almış almaktan mutluyum.Kenan Boyraz hocama Alfa Bioenerji Şifa tekniğini bize öğrettiği için teşekkür etmek eksik kalır."
(Elif Seleme Karakuş-Ev hanımı)

* Bir akademisyen olarak aşkla katıldığım Alfa Bioenerji eğitimi sonrasında, insanların hayatına katkı amaçlı ücretsiz olarak seanslar yapıyorum.Kenan hocamdan ne öğrendiysem aynı şekilde uyguladım.Fıtık , fibromiyalji, kısmi felç, tümör, astım, ülser, romatizmal ağrılar, migren vb. konularında müthiş sonuçlar aldım ve alıyorum.Kenan hocam müthiş bir şifacı.Teşekkür etmek eksik kalır. 
Efe Durmuş (Akademisyen- Öğretim Görevlisi )

* Ben anestezi doktoruyum.Alfa Bioenerji seminerine katılınca daha önce aldığım eğitimlerle mukayese bile edilemeyecek derecede müthiş bir eğitim semineri olduğunu müşahade ettim.Kenan Boyraz anlatmıyor,öğretiyor,ciddi ve engin birikimiyle,uygulamayla yapabiliyor noktasına getiriyor.Çalıştığım hastanede bir doktor olarak hastalara destek tedavisi olarak başarıyla bioenerji yapıyorum.Kenan Boyraz'ı bulmaktan ve eğitim almış olmaktan dolayı kendimi şanslı hissediyorum.Çünkü bana göre dürüstlük, kalite,ciddiyet ve disiplin çok önemli.Ben eğitim seminerinde bunları fazlasıyla buldum.
Dr. İ. A. ( Anestezi Uzmanı)

"Alfa bioenerji ile yeni tanıştım ve gayet huzurlu,pozitif bir şekilde yeniden doğmuş gibi başladım. Dedem üzerinde kısa bir seans uyguladım ve aldığım tepki beni daha da ateşledi, artık rahatca yürüyebiliyordu. Allah'ın izniyle bu ateş bir ömür böyle yanacak...Alfa Bioenerji ve hipnoz ekolünün kurucusu Kenan beye teşekkür ederim."(Evren Karagöl-Memur)

"İnsanın hayatı değişiyor seminer sonrası...Bunu yaşadım ve yaşıyorum...Herkese tavsiye ederim".
Belgin DAL (Ünlü Şifalı Taşlar Uzmanı-Terapist)

**************************************.