Mehtap

    Her şeyden önce buraya çok keyifle geliyorum. Çünkü buradan çıkarken daha ferahlamış olarak çıkacağımı biliyorum. Belki hepimizin bildiği ama yaşarken farkına varmadığımız şeyleri hissediyorum. Kendimi daha iyi, daha rahat hissediyorum. Buradan çıkarken yarınla ilgili bir güç hissediyorum ve yaşantıma çok pozitif etkileri oluyor. Özellikle seanstan sonraki günü çok rahat geçiriyorum. Sıkıntı hissettiğimde buraya gelecek olma hissi beni rahatlatıyor. Seansım az önce bitti ve ben buraya geldiğim halimden daha çok mutlu, huzurlu ve dengeliyim. Az şey mi :) Teşekkür ederim

   Asya Sevde Sarı

    Pozitif Platforma ilk geldiğimde, hayatım ile ilgili ve hayatımı ne yöne götüreceğim ile ilgili cevaplayamadığım bir çok soru vardı ve kurduğum hayallerin yanında etrafımdaki insanların beni devamlı aşağıya çekmeye çalışması beni gerçekten üzüyordu. Hayatımla ilgili katlanabildiğim bir tek şey bile kalmamştı ve neredeyse patlamak üzereydim. Çözümü asla bulamıyordum. Sonra Sabiha ablayla çalışmaya başladık ve kendimle ilgili git gide tüm korkularımı, hayata karşı olan sorularımı ve çekingenliklerimi atlattım ve bugün Sabiha abla sayesinde tam anlamıyla kafamda 1 tane bile soru kalmadı. Her şeyin cevabını adım gibi bilmemi ve hayatta atacağım her bir adıma güvenmemi sağladı. Artık kimsenin hayatıma yön vermesine değil de kalbimin sesinin konuşmasına izin veriyorum ve her ey için o kadar minnettarım ki! Sabiha abla seni çok seviyorum ve sana ne kadar teşekkür etsem az! Umarım bu yazı herkese ilham olur ve hiç bir sorunun çözümsüz karşımıza çıkmayacağını hatırlatır!!!

   Emine

    Merhabalar arkadaşlar, Alfa Bioenerjiyle Kenan hoca sayesinde tanıştığımdan bu yana çok güzel dönüşler alıyorum. 1-Caresiz bir ögrenciye dikkat dağınıklığı ve sınav pisikolojisi için seans yaptım, ard arda üç seans.. ve uygulamaları yaptığım ilk günden itibaren dikkat dağınıklığı yok oldu ve netleri artmaya başladı.Artik basarili bir ogrenci yolunda... 2- Başka birine yaptığım seansta ise geceleri ağrıdan uyuyamayan ve sürekli ağrılarla hayatı zindana dönüştüğünü söyleyen birine yaptığımız seanstan sonra yaklaşık bir hafta geçti ve ağrılarının geçtiği haberini aldım. 3- Ayrıca dizinde şiddetli romatoid artrid ve buna bagli agri bulunan ve merdiven çıkamayacak durumdaki iş arkadaşıma yaptığım on beş dakikalık bir çalışmayla da dizindeki sorunun ve ağrının tümünün geçtiğini gördük... Bu deneyimler o kadar güzel ki bu hem insanlara hem insanlarda iyileşmeler olunca insanlara, hem de bunları duydukça ruhumuza iyi gelen Alfa Biooenerjiyle enerji doluyum. 4- Benim de bu arada panik atak sorunum vardi, egitimden sonra kendime yaptigim uygulamalarla panik atak sorunum kisa surede ortadan kalktı, artık yok öyle birşey. Bu kadar etkili ve ögrenilmesi kolay bir teknik olan Alfa Bioenerji ekolunun kurucusu Kenan Boyraz hocama tekrar tesekkur ediyorum.

   Lale Karaoğuz

    Dünyada yaşadığımız her şeyin deneyim için olduğunu, deneyimlerin aslında ne iyi ne kötü olduğunu, bizim onları iyi ve kötü olarak isimlendirdiğimizi öğrendim. Deneyimler sırasında en önemli şeyin sevgiyle kalmak, temiz olmak ve elinden gelenin en iyisini yapmak olduğunu öğrendim. Duygularımı ve düşüncelerimi gözlemlemeyi öğrendim. Hem kendimin hem başkalarının davranışlarını analiz edebilmeyi, başkalarının yolculuğuna saygı duymayı öğrendim. Acı bedenlerim ve maskelerim ile yüzleştim. "Ben"in kim olduğunu öğrendim. Kendimi ve başkalarını yargıladığımı, içimdeki gerilimleri gördüm. Öğrendiğim en çarpıcı şey ise çevremdeki her şeyin beni yansıttığı oldu. Erkan Beye, arkadaşlarıma, Nermin Hanıma teşekkür ederim.

   Ayşegül Bilgen

    Sevgili Erkan hocamla, bir yıl önce, hayatımın en ağır deneyimlerinden birini yaşadığım dönemde bir araya geldik. Önce bireysel seanslar, ardından da Kendine Doğuş Atölyesinde yaptığımız çalışmalar hayatımı hiç tahmin etmediğim kadar olumlu yönde değiştirdi. Daha önce hiç tanımadığım birisi ile, KENDİMLE TANIŞTIM. Bu tanışma büyük resmi görmemi, sırt çantamda taşıdığım gereksiz yükleri olabildiğince boşaltmamı, kendimi sabote etmekten vazgeçmemi, her şeyin bir sebebi olduğunu ve yaşamımın mimarının ben olduğumu anlamamı sağladı. Erkan Hocamın bitip tükenmeyen sabrı, coşkusu ve hepimize hissettirdiği sevgi dolu öğretileri, inanıyorum ki sadece bende değil, sevgili sınıf arkadaşlarımda da kaliteli bir yaşama pek çok kapıyı açtı. Bir yıllık yoldaşlığımız boyunca, atölye arkadaşlarımın da açık yüreklilik ve cesaretle yaptıkları paylaşımlar çok güzel sonuçlar verdi. Kendime doğmamı sağlayan Erkan dostuma, her salı akşamı kocaman gülümsemesi, sıcacık ikramları ve dostluğuyla bizi şımartan Nerminciğime ve hepsi birbirinden değerli atölye arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız .

   AHMET OTLU

    Hayatımın çok zor bir döneminde bana kişisel gelişimim için yardımda bulundunuz, sizi tanıdığım herkese tavsiye ediyorum.

   SELVİ, Ev Hanımı

    Hepinize çok teşekkürler, sizlerle birlikte gelişmekten mutluluk duyuyorum.

   CANAN DILBAZ, IT Uzmanı

    Pozitif Platforma 15/12/2011 tarihinde gitmeye başladım ve o günden beridir hayatımla ilgili algılarımın ve görüşlerimin önemli ölçüde değiştiğini ve geliştiğini söyleyebilirim.