Hayatınızın Şifacısı Siz Olabilirsiniz:)
Bedenimiz bize verilen en değerli armağandır. Ona iyi bakmak, iyi davranmak, şifalandırmak temel sorumluluğumuzdur. USUI REIKI, bu konuda en büyük destekçiniz, yol arkadaşınız, şifacınızdır. Öğrenmesi ve uygulaması çok kolay, şifası çok yüksektir.
İş, aile, ilişkiler, para akışı, sağlık, beklentiler, hedefler ya da geçmişten getirdiğiniz korku, şüphe, varsayımlar... Hepsi stres, üzüntü, kaygı, öfke, sağlık sorunları olarak bedeninize, yaşamınıza, çevrenize, ilişkilerinize yansır. Öyle bir an gelir ki kolunuzu kaldıracak güç, çalışacak motivasyon, ilişkinizi sürdürecek huzur, ailenizde mutluluk bulamazsınız. Nedeni; sürekli negatif enerji toplamak, içinizde biriktirmektir. Sonrası mutsuz, huzursuz, verimsiz, sağlıksız bir yaşam... 1. seviye USUI REIKI ile enerjiniz, hayata bakış açınız değişir. Her geçen gün kendinizi daha iyi hisseder, daha huzurlu olursunuz. Siz mutlu ve huzurlu oldukça yaydığınız enerji işinize, ilişkinize, ailenize, çevrenize yansır.
 
USUI REIKI , evrensel şifa enerjisidir. Yaş, eğitim, dil, din, ırk ayrımı olmadan, herkesin kolayca öğrenebileceği ve uygulayabileceği şifalandırma yöntemidir. REIKI Master tarafından inisiye (uyumlama) aldığınız andan itibaren kendinize, çevrenize, hatta evcil hayvanınıza ve bitkilerinize bile REIKI verebilirsiniz. USUI REIKI uygulayıcısı olmak için bir kez inisiye olmanız yeterli. Ondan sonra yaşadığınız süre boyunca USUI REIKI kaynağına bağlı kalarak, istediğiniz her yerde her zaman kendinize ve çevrenize REIKI verebilirsiniz. 
(Reiki öğrenenler ve uygulayanlar kullandıkları ilaç varsa doktora danışmadan bırakmamalıdır. Herhangi bir sağlık sorununda mutlaka öncelikle doktora gitmelidir. Reiki tıbba yardımcı olan şifalandırmadır.) 
 
Bu hayat sizin:) Zamanı ne kadar iyi değerlendirirseniz o kadar güzel yaşarsınız. USUI REIKI eğitimine buyurun, hayatınızın şifacısı siz olun:)
 
EĞİTİM DETAYLARI
Tarih: 7 Nisan Cumartesi
Saat:  11.00-13.30
Yer:  Pozitif Platform
Adres: Feneryolu Mahallesi Bağdat Caddesi No: 105 Daire 5 Kadıköy / İstanbul
 
Katılım: 10 kişi ile sınırlıdır.
Kayıt ve Bilgi için: 0216 467 70 22 Nermin Yusufi Can ile iletişime geçebilirsiniz.
 
Katılmak isteyenlerin 1 gün öncesinden kayıtlarını kesinleştirmesi gerekmektedir. Eğitim tam saatinde başlayacaktır. Eğitim saatinden 15 dk önce mekanda bulunmanızı, eğitim günü içki ve kahve içmemenizi, mümkün olduğunca rahat kıyafetler giymenizi rica ediyoruz.
 
Usui Reiki 1. Seviye Ne İçin Kullanılabilir?
* Enerjinizi yükseltmek 
* Yaşadığınız zihinsel huzursuzlukları gidermek 
* Stresten uzaklaşmak  
* Korku, öfke ve endişeleri gidermek 
* Çevrenizdeki insanlara da uygulayarak faydalı olmak  
* Sağlık sorunlarında destekleyici şifa uygulamak
 
Eğitim İçeriği
* Reiki nedir?
* Reiki nasıl kullanılır?
* Reiki'nin kullanım alanları
* Kendinize ve çevrenize Reiki uygulaması nasıl yapılır? (Kendi üzerinizde ve başkasının üzerinde uygulamalı anlatım)
* Reiki Uyumlaması/İnisiyasyon
 
Eğitimde Neler Veriliyor?
* Reiki ders notları
* Reiki uygulayıcı eğitimi katılım belgesi
 
Eğitimi Kim Veriyor
FERİDE HOCAOĞLU
Usui & Kundalini Reiki Master 
Profesyonel Yaşam Koçu 
Access Bars Practitioner
Bireysel Danışman
 
MSÜ Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu olan Feride Hocaoğlu, Sanat Yönetmeni olarak sinema -tv programları-dizi filmlerde çalıştıktan sonra, profesyonel hayatına Reklam Yazarı olarak devam etti. Saygın reklam ajanslarında uzun süre çalıştıktan sonra, zaten içinde var olan ama zamansızlıktan ilgilenemediği kişisel gelişim çalışmalarına yöneldi. Uzun eğitimler ve çalışmalar sonrasında içindeki şifacıyı açığa çıkaran REIKI ile bütünleşti. Her ortamda REIKI'ye olan inancını ve sevgisini dile getiren Feride Hocaoğlu, bilgi ve deneyimlerini başkalarına aktarmak için eğitmenliğe yöneldi. Uzun zamandır bireysel ya da grup çalışmalarında USUI ve KUNDALINI REIKI eğitimleri veriyor. Aynı zamanda Yaşam Koçluğu, Access Bars Uygulayıcısı ve Bireysel danışman olarak da danışanlarına yardımcı olmaya çalışan Feride Hocaoğlu, Pozitif Platform'da eğitimler vererek bizlerle olmaya devam edecek.   
Eğitmen hakkında detaylı bilgi için:
Instagram: Feride Hocaoğlu