Eskiden “ocak” diye tabir edilen atalarımdan aktarılmış ve ailem tarafından (G.Tan) uyumlanmış olduğum bu uygulama, çok çabuk rahatlık ve şifalanma sağlar.

Kolaylıkla heryerde, hertürlü durum için uygulayabileceğiniz ve kısa sürede mucizevi sonuç alınan bir uyumlanmadır.

Uygulama; elleri ve zihni kullanarak, hastalık ve bu duruma sebep olan farkında olduğumuz yada farkında olmadığımız duygu ve düşünce frekanslarının alınıp, tepe çakradan cennete atılması, nötrlenmesi şeklindedir.

Yaşanmış olayların yarattığı olumsuz duyguların neticesinde elektro manyetik alanımızda oluşmuş olan, istenmeyen enerjilerin (fazla yüklerin) elle çekilip alınmasıdır.

*Çevresel özellikler (kişinin bulunduğu ortam, etrafındaki objeler, birlikte olduğu kişiler, hava durumu, hatta içinde bulunduğumuz boşluk bile) vücudumuzdaki bir reseptör (alıcı) tarafından elektriğe dönüştürülür. Bir frekans oluşur ve bedenimizdeki sistemde elektrik olarak kullanılır. Bu frekansı yayarak aynı frekanstaki olayları, kişileri kendimize çekeriz. Aynı zamanda hastalanır veya şifalanırız. Fiziksel dünyada herşey “bilgi” den oluştuğu için artık ihtiyaç olunmayan bilgileri ne denli değiştirirsek, o denli yaşamımız bütünüyle şifalanır ve bu hayatta kendi cennetimizi yaşarız

UYGULAMA YAPILDIĞINDA;

•Fiziksel, duygusal, zihinsel olumsuzlukların iyileşmesi hızla oluşur ve her tür hastalığa fayda verir.

•Uygulama yapıldıktan sonrada enerji calismasi işlemeye devam eder. Evrenin kaynağı ile bağlantı kopmaz bu yüzden huzur, mutluluk ve sağlık oluşur. Kişi kendini daha güçlü ve özgür hisseder. Yaşadıkların nedenlerini fark eder.

•Bedende ve zihinde var olan zararlı frekansların alınması ile hastalık yok olmaya başlar ve kısa süre sonra tamamen geçer.

•Ağrılar, ameliyat sonrası sıkıntılar en kolay şifalanan durumlardır. Genellikle tek seansta bile geçmekte, sürdürüldükçe seansların neticesi kalıcı olmaktadır.

•Olmasını istediğiniz ama birtürlü gerçekleşmeyen durumlar,

-Sürekli tekrarlanan artık şifalanmasını istediğiniz durumlar (Bedensel, zihinsel, duygusal ve ruhsal rahatsızlıklar için uygulanır)

-Yeni oluşacak ancak endişeli olduğunuz durumlardaki endiseyi ortadan kaldirmak,

-Uzaktan şifaya ihtiyacı olan kişiler, Altın Melek enerjisi”ni kullanarak kendi gücünü ve sınırsızlığınızı,evrenin gizemini keşfedecekler. Meleklerin daima yanlarında olduklarını bilecek ve yardıma gönderebilecekler.

•Ayrıca şifaya ihtiyacı olan mekanları bu enerjiyle temizleyebilecek, bolluk ve bereketi evinizde, işyerinizde, dışarıda yaratabileceksiniz.

*Kendinize uygulayabileceğiniz gibi yakınlarınıza da uygulayabilirsiniz. Hastalıkların dışında hertürlü halletmek istediğiniz sorunlar, yaratmak istediğiniz olumlu durumlar için size yardımcı olur.

*Hayvanlara da uygulama yapılır.

*Bebek ve çocuklara da uygulama yapılır.

Eğitmen: Ebru Feyizoğlu