Bireysel Seanslar  
   Bireysel Seanslarda ne yapıyoruz? Öncelikle bu ikimizin yolculuğu…Sen ve ben el ele hak ettiğin yaşamın yollarını yaratıyoruz.
   Hedefler oluşturuyor,altında yatan olmazları kaldırıyoruz.Sana yol haritası yaratırken koçluk soruları ile kendini farketmeni,
   Bioenerji ile çakralarının dengelenmesini ve derin bilinçaltı teknikleri ile geçmişinde bu oluşuma sebep olan nedenleri buluyorum. 
   Birçok teknik çalışmalarımızda yanımızda olacak ama en önemli kişi sensin.Kararlı ve istekli olman koşulunda bende sana söz veriyorum.
   Dönüşüm kaçınılmaz…
 
 
 
KOÇLUK ÇALIŞMALARI…
 
Koçluk çalışmaları  danışanımla bire bir yargısız, sır odamızda gerçekleştirdiğim çalışmalardır.  Çalışma süresi bir buçuk saat olup belli bir yol haritasıyla ilerlemektedir. Danışanla koçluk prensipleri doğrultusunda ilerleyerek kişilik özellikleri belirleme, olanın nedeni ve niçinine inme, yeni bir bakış açısı oluştrma ve hedef belirleme  ve çalışma hızımızı destekleyecek yapılacaklar listesiyle oluşturuyorum. Hızlı dönüşümü sağlamak adına kişinin enerji bedenini dengeliyorum. Ortalama 4-5 seans içinde senin de katılımınla hedeflediğimiz noktaya varmış oluyoruz.
 
Koçluk Çalışmasından hangi durumlarda faydalanabilirim?
 
Koçluk alman için öncellikle illa ki spesifik bir sorunun olması gerekmez ama sana yararlanabileceğin alanları sunuyorum.
 
*Hayatında içinden çıkamadığın bir durum varsa
 
*Nedensiz iç sıkıntıların varsa
 
*İlişki problemlerin varsa
 
*Öfkeli, melankolik,duygusal hayatında tekrarladığın döngülerin varsa
 
*Ne yapman konusunda kararsızsan,hedef belirleme sorunların varsa
 
Seninle yeni bir yol haritası oluşturarak, değişimini ve yeni bir yaşam projesini oluşturarak ilerleyebiliriz.