Standart Check-Up 'tan çok daha kapsamlı bir incelemeden geçmeye ve ardından bulunan bozuklukların dengelenmesine hazır mısınız?

SCIO ile deneyimler ve keyifli sonuçlar devam ediyorken hergün bir kez daha hayranlık duyduğum sistem hakkında bilgileri kısaca toparladım

SCIO vücuttaki virüsleri, allerjileri, besinlere hassasiyet ve eksikliklerini, vücudun biyolojik reaksiyonlarını ve titreşimlerini saptayarak ortaya çıkarır.

Klasik tıp yöntemlerinden farklı olarak hücre ve doku düzeyinde analiz yapar ve daha kapsamlı sonuçlar verir.

Sadece fizik beden değil, aynı zamanda enerjetik, duygusal ve spirütüel bedenleri de tarar.
Bu bilgiler vücudun ihtiyaçları, fonksiyon bozuklukları ve mevcut hasarları hakkında bize bilgi verir.

Bu bilgiler standart tıbbi testlerden farklıdır, çünkü bize vücudun enerjetik durumu hakkında bilgi verir.
SCIO, bilgisayarlardaki virüs tarayıcı programlar gibi vücudu tarar.

Vücuttaki virüsler, organ zayıflıkları, allerjiler, anomaliler ve besin hassasiyetleri gibi birçok bilgiyi tarayıp dengesizlikler hakkında bilgi verir.

SCIO röntgen, kan tahlili gibi yaygın tıbbi testlerden farklı olarak vücudun enerjetik durumu ve bu enerjiyi hangi yöne odakladığı hakkında bilgi verir.

Bu cihaz ile kişilere aşağıdaki tedavilerin uygulanması için veriler toplanabilir:

Elektro-Akupunktur Meridyen Tedavisi: Bu iyi bilinen sistem ile SCIO, harmonik frekans tekniklerini kullanarak akupunktur meridyenlerini dengeler.

Rife Frekensları: Bu sistemde Rife frekansları kullanılarak organlar otomatik olarak uyarılır ve polarizayon bozuklukları dengelenir.

Elektro-Akupunktur Meridyen TedavisiRenk Tedavisi: Hastalara klasik renk terapisi uygular. Kişiyi en çok etkileyen renk SCIO tarafından belirlenerek hastaya klasik renk terapisi uygulanır ve böylece hastanın iyileşme kapasitesi arttırılır.

Trivektör Tedavisi: Bu metod ile vücut frekansları Mora ve Bicom cihazlarındakine benzer bir şekilde filtrelenir. Trivektör Alanı ise maksimum sağlık için dengeleme yapar.

Scalar Tedavi: Bu gelişmiş sistem insan hormon/endokrin sistemi ile çalışır. Bu tür tedavide uygulanan foton/infrared destek hastanın enerji düzeylerini arttırır.

Allerji testi ve desenzitizasyon tedavisi: Bu sistem hasta ve hekimin interaktif olarak belirli hassasiyeti olan konularda tedavinin yapılmasını sağlar.

Homeopatik Aktivasyon Tedavisi: Bu yaklaşımda hastaya bir homeopatik remedinin enerjisi verilerek vücut pozitif bir tepki verecek şekilde uyarılır.

Ayrıca; Elektro-Akupunktur yolu ile ağrı kontrolü, ağrı için TENS, NLP aracılığı ile bağımlılık tedavisi, anti aging tedavisi, yağ dokusu mobilizasyonu gibi konularda etkilidir.
Bilgi ve randevu için 0 216 467 70 22 'yi arayabilirsiniz.