Reconnective Healing (Tekrar Bağlantı), kendi öz gerçeğimiz ile bağlantımızı yeniden oluşturan, varlığımızın tüm parçalarına ulaşmamızı sağlayan ve tüm evrenle bağlantı kurmamıza yardım eden Beşinci Boyut enerji şifası’dır. The Re-Connective Healing seansında, şimdiye kadar yaşamış olduğumuz her türlü şifa deneyiminden farklı bir deneyim sağlayan 5. boyut frekansları kullanılır.

Uygulayıcının ellerini kullanarak, dokunmadan, yüksek düzeydeki beşinci boyut enerjisini kullanarak alıcının enerji bedenine aktarır.. Seans süresince kişinin akupunktur meridyenleri boyunca bulunan aksiatonal hatlarının (Aksiatonal Hatlar, yaşlanmayı, hücre metabolizmasını ve yenilenmeyi kontrol altına alan kimyasal bir kod mekanizmasıdır.) Tanrısal bağlantısını sağlayarak tüm subtil ve fiziksel bedenlerin şarj olmasını ve negatif duygu ve düşünsel kalıpların temizlenmesine duygusal ve ruhsal düzeyde yenilenmesine yardımcı olur.

İnsan bedeninin ve enerji sisteminin fiziksel, zihinsel, duygusal ve ruhsal düzeylerde yenilenmesine yardımcı olur. Reconnective Healing’i geliştiren ve dünyaya tanıtan Dr. Eric Pearl dir.

Eric Pearl 2 ay ömür biçip ameliyat etmeye değmediğini söyledikleri pankreas kanseri olan bir hastanın reconnective healing ile tümörünün tamamen eriyip yok olma deneyimine aracı olan kişidir.

12 sene boyunca fizik tedavi uzmanı olarak çalışırken 1993 yılında hastaları, Dr.Pearl onlara fiziksel olarak dokunmadığı halde, üzerlerinde ellerini hissettiklerini bildirdikten sonra büyük bir dönüşüm geçirmiştir. Hastaları bir süre sonra melekler gördüklerini bildirmiş, Bunlar Dr. Pearl’ün ellerini onların üzerinde gezdirerek yaptığı şifa seanslarında gerçekleşmiştir.

Dr.Eric’in hastalarının şifaları şu ana kadar altı kitapta toplanarak belgelenmiştir.

Bu kitaplardan biri kendisi tarafından yazılmış THE RECONNECTION: HEAL OTHERS, HEAL YOURSELF (Tekrar Bağlantı: Kendinizi Şifalandırın, Başkalarını Şifalandırın) 10 dile çevrilmiş ve bir çok ülkede çok satan kitaplar arasında yerini almıştır.

Reconnective Healing seanslarının herbiri 45 dakika sürer ve en az iki seans alınması tavsiye edilir.

Eğitmen: Erim Ergün