4 - 5 Mayıs  1. Modül 2019 BİOENERJİ EĞİTİMİ-İSTANBUL

İstanbul Bioenerji Merkezi İRTİBAT TEL: 0216 467 70 22 – 0532 481 09 25 ) Pozitif Platform Gelişim Merkezi- Bağdat Caddesi Ufuk Apatmanı No:105 A Blok Kat:2 D:5 Feneryolu/İSTANBUL

BİOENERJİ NEDİR?

Bioenerji “yaşama dönük sağlık ve canlılık akımı”dır, daha açık ifadeyle “Yaşam Enerjisi”dir.Bilimsel bir konudur.İnsandaki “hayat enerjisi” artık ölçüm cihazlarıyla somut olarak saptanabilmekte hatta görüntülenebilmektedir.

Bioenerji terapisi ise , bedene sözkonusu bioenerjetik enerji frekanslarının yansıtılması/aktarılması suretiyle insan bedeninin yeniden dengeye oturtulması metodudur.

BİOENERJİ TIBBININ DÜNYADA KULLANIMI: ABD, Çin, Japonya, Rusya Federasyonu, Kazakistan, Kırgızistan, Azerbaycan, bazı Arap ülkeleri, Batı Avrupa Devletleri ve bilhassa İngiltere’ de bioenerji tıbbı geniş çapta hizmete girmiştir. Üniversitelerde, tıp fakülteleri bünyesinde , enstitülerde bioenerji eğitimi verilmektedir. Ayrıca dünyanın tüm uygar ülkelerinde de bioenerji tıbbına karşı ilgi artmakta, bioenerji tıbbı giderek daha iyi tanınmakta, hastalıklarla mücadelede etkin şekilde uygulanmaktadır.

Bionerji seansları neticesinde çeşitli ağrılar, kronik yorgunluk sendromu, migren, eklem / mafsal rahatsızlığı, beyin felci, kalp, damar tıkanıklığı, kanser, prostat, kısmi felç, depresyon, böbrek, bel-boyun-sırt ağrıları, romatizma, kireçlenme, tümör, kas güçsüzlüğü, denge bozukluğu v.b. bu frekansların gerektiği gibi uygulanması sonucunda iyileştiği bildirilen rahatsızlıklar arasında yer alıyor ama bunlarla sınırlı kalmıyor.

Artık bütün dünya da uygulanan ve ülkemizde de sağlık bakanlığı tarafından tamamlayıcı/ alternatif tıp olarak kabul edilen Bioenerji şifa yöntemini öğrenmek için sizde Bioenerji Eğitimine katılabilirsiniz.

Alfa Bioenerji Eğitim SEMİNERİ İÇERİĞİ:

  • -Alfa Bio-Enerji frekanslarıyla bağlantıya geçebilmeyi, güçlendirebilmeyi ve aktarabilmeyi,
  • -Enerjiyi ellerde preslemeyi, yoğunlaştırmayı ve mercekleyebilmeyi, (10 – 50 cm uzaktan)
  • -Beden Enerji beden hatlarını akort edebilmeyi ve bio-manyetik pasları,
  • -Enerji merkezleri ve salgı merkezleri üzerinden aktarım yapabilmeyi,
  • -Negatif enerjilerden arınıp yüksek boyut enerjileriyle programlanabilme yöntemlerini,
  • -5 çeşit bioenerjetik Prana/Nefes tekniğini,
  • -Enerjetik akımla çeşitli hastalıklar üstünde çalışma stillerini
  • -Uzaktan bioenerji yapabilme/gönderebilme yöntemlerini,
  • -Kendimizi negatif enerjilerden arındırabilmeyi ve koruyabilmeyi
  • -Bioenerji şifa akımını kendi beden katmanlarınıza da şarj edebilmeyi, daha sağlıklı, daha zinde ve ruhsal olarak dengede kalabilmeyi, rahatsızlıklarınız üzerinde çalışabilmeyi UYGULAMALI olarak ÖĞRENECEKSİNİZ.

“Evrensel şifa enerjisi daima bizim içimizden akar ve bilinçli olarak kullanıldığında harika neticeler meydana getirir.”

EĞİTİM SÜRESİ:

1. Gün 10:30 – 19:00

2. Gün 10:30 – 19:00

Kimler Katılabilir: Tıp Doktorları, Sağlık Görevlileri, Fizik Tedavi Uzmanları, Psikologlar, Yaşam Koçları, Reiki uygulayıcıları, hipnotistler, Güzellik Uzmanları, Diyetisyenler, Şifa pratisyeni olmak, ailesine ve çevresine şifa vermek isteyenler ve bioenerji şifacılığına gönülden ilgi duyan, geliştirmek ve ileri düzeylere ulaşmak isteyen, hem kendisinin hem insanların daha sağlıklı ve huzurlu yaşamalarına katkıda bulunmayı insani vazife olarak hisseden herkes katılabilir…

EĞİTMEN: Kenan BOYRAZ (Bioenerjist +Hypnotist)

SERTFİKA: Bioenerji eğitim seminerine katılanlara SERTİFİKA verilmektedir.+

Eğitime kayıt yaptırırken 200 tl kapora ücretini önceden yatırmanız gerekmektedir.Aksi takdirde rezervasyon geçersizdir.

İstanbul Bioenerji Eğitimi için İrtibat:

Adres: İstanbul Bioenerji Merkezi İRTİBAT TEL: 0216 467 70 22 – 0532 481 09 25 ) Pozitif Platform Gelişim Merkezi- Bağdat Caddesi Ufuk Apatmanı No:105 A Blok Kat:2 D:5 Feneryolu/İSTANBUL

Genel Bilgi Hattı : 0532 481 09 25

DEĞERLİ SUNUCU MELTEM SATUN FARKIYLA KOZMİK BİLİNÇ VE BİO-ENERJİ FARKI:

MÜGE ORUÇKAPTAN ile BİOENERJİ ve KOZMİK BİLİNÇ PROGRAMI

Eğitmen: Kenan Boyraz